Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po co pisać takie komentarze co ? kazdy niby taki święty teraz pfff ludzie jesteście śmieszni i komiczni a pozatym po co się wypowiadac każdy niech spojrzy w swoje sumienie jesteście podli i żałośni niby ludność bełżycka taka święta  KOMIZM Z WAS !!!!!!
zgadzam się z opinią.... każdy niech pilnuje swoich spraw....może oceńcie najpierw siebie bo ideałów na świecie nie ma... przykre wydarzenie dla rodziny a Wy jeszcze dobijacie...Nikt z Was nie wie jak było na prawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Waszych komentarzy wychodzi jakaś telenowela :D Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale: 1. Ofiara ma żonę. 2. Żona ... kuzynowi męża. 3. Ofiara chcąc pokazać, że ma spodnie, pobił kilka razy nożownika. 4. Nożownik nie zdzierżył i rzucił się z nożem na żonatego kuzyna, zanim on zdążył wyciągnąć swoją broń.   Dobrze łapię wątki? Wszystko ok, pytanie tylko czy ta żonka to druga Helena Trojańska, o którą warto wszczynać wojny....
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzieee ku****** zastanowcie sie zanim cos napiszecieeee hahahahahahah niedlugo to 5czesc dziadoów bd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow ale to wlasnie chodzilo o matke tych dzieci l;udzie malo wiedza duzo pisza szacun dla tych co wypowiadaja sie neutralnie i nie zmyslaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Waszych komentarzy wychodzi jakaś telenowela :D Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale: 1. Ofiara ma żonę. 2. Żona ... kuzynowi męża. 3. Ofiara chcąc pokazać, że ma spodnie, pobił kilka razy nożownika. 4. Nożownik nie zdzierżył i rzucił się z nożem na żonatego kuzyna, zanim on zdążył wyciągnąć swoją broń.   Dobrze łapię wątki? Wszystko ok, pytanie tylko czy ta żonka to druga Helena Trojańska, o którą warto wszczynać wojny....
  Aj, jeszcze kolejny wątek - nożownik ma dziewczynę... Nie od dziś wiadomo, że baby są przyczyną wszelkiego zła.
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego sprawca bądź ofiara powiedzieli policji, że poszło o kobiety...?
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że ofiara "utrzymywał kontakty" z dziewczyną sprawcy (skoro piszecie, że ta z kolei dawała d***)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy, że ofiara "utrzymywał kontakty" z dziewczyną sprawcy (skoro piszecie, że ta z kolei ...?
i napewno tez odwrotnie,ja sadze ze to baby zawinily
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda aby ze te glupie komentarze pisza ludzie ktorzy nic nie wiedza o ofiarze ktora  miala obsesje na pukncie sprawcy i szkoda ze dziennikarze nie dopisali ile razy ofiara pobila sprawce bo zona ...
no szkoda tylko ze nikt nie wie ze dziewczyna sprawcy swoje za kołnierzem też miała i co czemu o tym nikt nie pisze cwaniaki 
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni jeszcze dopisac ze ofiara odjechala autem bez uprawniec i z zakazem kierowania :D
a osoba pisząca ten komet co z policji czy co ze tak sie interesuje ze bez uprawnien 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co te brudy wyciagacie nic nie wiecie to jest rodzina niech miedzy soba wyjasniaja!! ludzkosc jest taka aby zeby komus dopiec nie wiedzac nic o ich zyciu!!! nie lubie ypowiadac sie na forum ale przesadzaja nie ktore komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o baby poszlo podobno o jedna zwlaszcza  
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma tu sa doroli ludzie nie dzieci nie kazdy uwierzy w twoja bajke bo rzekoma ofiara nie kryla sie z tym ze chce zabic nozownika ,nie raz wypilismy  z ofiara te jego 'maj taj" wychodzilo poza granice rozsadku a temat nozownika krecil sie bez konca,nie ejstem ani z ajednym ani za drugim ale znam dwoch i nie raz sie pilo  
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak każdy najlepiej poinformowany bo o baby poszło a tak naprawde wielkie gó........ wiedzą . Gdyby dziewczyna sprawcy była choć w najmniejszym procencie mądrą i ogarniętą osoba to nie pozwoliła by żeby doszło do tej całej sytuacji a moze wystarczyło porozmawiac i nie pozwolic zeby wychodził w takim stanie w jakim sie znajdował a nie teraz jak juz po fakcie to każdy bawi sie w  W11 i prowadzi własne śledztwo i dochodzenie z czyjej to winy co było przyczyna kto jak dotarł na miejsce czy miał prawo jazdy czy nie i jak przebiegało całe zdarzenie wezcie sie za swoje sprawy i pilnowanie swojego interesu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy ... nie wiecie ze ofiara zawsze jak się bije to tez zawsze przedłużał ręka??>........ nie raz była akcja ze z bagażnika wyciągał rurki, noze a nawet kiedyś miecz....taki zawsze cwaniak co to nie on byl.... tylko ze teraz jak on dostał to naj  lepiej poniżyć oskarżonego ze jaki on nie jest... ludzi nie ocenia sie po okładce ale po wnętrzu i ... wiecie jaki byl na prawd oskarzony
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma tu sa doroli ludzie nie dzieci nie kazdy uwierzy w twoja bajke bo rzekoma ofiara nie kryla sie z tym ze chce zabic nozownika ,nie raz wypilismy  z ofiara te jego 'maj taj" wychodzilo poza granice rozsadku a temat nozownika krecil sie bez konca,nie ejstem ani z ajednym ani za drugim ale znam dwoch i nie raz sie pilo
według mnie mówienie o tym że chce się komuś coś zrobić a przechodzenie do czynów to są dwie odrębne rzeczy a ta sprawa pokazała prawdziwy brak rozsądku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy ... nie wiecie ze ofiara zawsze jak się bije to tez zawsze przedłużał ręka??>........ nie raz była akcja ze z bagażnika wyciągał rurki, noze a nawet kiedyś miecz....taki zawsze cwaniak co to nie on byl.... tylko ze teraz jak on dostał to naj  lepiej poniżyć oskarżonego ze jaki on nie jest... ludzi nie ocenia sie po okładce ale po wnętrzu i ...wiecie jaki byl na prawd oskarzony
nie wiem po co wgl wypisuje się takie głupoty każdy wie ze jak i jeden tak i drugi do świętych nie należał a oskarżony też nie raz pokazywał jakim on nie jest cwaniakiem w bełżycach i jakich to znajomych nie ma tylko co to teraz pomoże co ? czemu wcześniej taki wylewny nie był tylko miał gdzieś 
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie mówienie o tym że chce się komuś coś zrobić a przechodzenie do czynów to są dwie odrębne rzeczy a ta sprawa pokazała prawdziwy b  
według mnie mówienie o tym że chce się komuś coś zrobić a przechodzenie do czynów to są dwie odrębne rzeczy a ta sprawa pokazała prawdziwy brak rogdzie jestescie chlopaki wszyscy Ci ktorzy dopz  
według mnie mówienie o tym że chce się komuś coś zrobić a przechodzenie do czynów to są dwie odrębne rzeczy a ta sprawa pokazała prawdziwy brak rozsą  
według mnie mówienie o tym że chce się komuś coś zrobić a przechodzenie do czynów to są dwie odrębne rzeczy a ta sprawa pokazała prawdziwy brak rozsądku 
malo wiesz duzo piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie mówienie o tym że chce się komuś coś zrobić a przechodzenie do czynów to są dwie odrębne rzeczy a ta sprawa pokazała prawdziwy brak rozsądku 
I pokazała kto kogo chciał zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego klamiesz??  
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...